Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA 6 to za mało. Gracze już przygotowują się do premiery kolejnej części

Ruszyło odliczanie do zapowiedzi GTA 7.

Po wielu latach oczekiwań i snucia przez graczy mniej lub bardziej sensownych teorii, Rockstar Games w końcu potwierdziło, że Grand Theft Auto 6 jest faktem. Niektórzy fani i tak czują najwyraźniej niedosyt, dlatego już przygotowują się do zapowiedzi GTA 7.

O niezwykłym oddaniu - albo niecierpliwości - miłośników cyklu informuje serwis GamesRadar+. Jak się okazuje, nie trzeba było długo czekać, aż na Reddicie rozpopularyzuje się oficjalny wątek poświęcony „dyskusji na temat przecieków i plotek o GTA 7”, a także oczywiście kolejnym spekulajcom na temat niewydanej jeszcze „szóstki”.

Wydaje się jednak, że mało kto bierze główne założenia forum na poważnie. Gracze traktują je raczej jako okazję do pozostawienia po sobie jakiegoś znaku dla potomnych, obawiając się najwyraźniej, że sami nie będą mieli okazji dotrwać do premiery. Niektóre wpisy są nawet całkiem poruszające, o ile zapomnimy na chwilę, że piszą je najpewniej ludzie w młodym wieku.

Drogie wnuki! Publikuję to jeszcze przed wydaniem GTA 6. Mam nadzieję, że doczekacie się GTA 7 i pozwolicie mi zagrać na łożu śmierci. Dziękuję, to wszystko” - pisze poruszony „Resident_Bath1612”. „Byłem tutaj. Daję znać tylko dlatego, żeby moi prawnukowie mogli to zobaczyć” - komentuje gdzie indziej „Tareing123”.

You can't be fucking serious bro 💀
byu/phantXOm inGTA

Forum służy jednak za platformę nie tylko dla poruszających pożegnań, ale i bardziej wymyślnych teorii. Jeden z internautów sugeruje na przykład, żeby porzucić wszelką nadzieje, bo GTA 7 nigdy nie powstanie. „GTA 5 przyniosło Rockstarowi mnóstwo kasy przez 10 lat. GTA 6 podbije internet i pozwoli im zarobić nieprzyzwoitą ilość pieniędzy przez długi czas. Po co mają marnować środki i wydawać więcej na nową grę, skoro mogą po prostu pozostać przy GTA 6?” - napisał.

Na ten moment nie pozostaje nic innego, jak wierzyć, że pesymistyczna teoria okaże sie nietrafiona. Jeśli bowiem GTA 7 nie ukaże się ostatecznie na rynku, to co się stanie z tymi wszystkimi wątkami poświęconymi GTA 8, GTA 9, GTA 10 czy GTA 13?

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto 6

PS5, Xbox Series X/S

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze