Skip to main content

GTA 5 z kolejnym zwiastunem premierowym

Wersje PS5 i Xbox Series X/S już dostępne.

Rockstar przypomina, że Grand Theft Auto 5 otrzymało dzisiaj konwersje na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Z tej okazji opublikowano premierowy zwiastun produkcji.

To już czwarty materiał wideo tego typu i trzecia generacja sprzętu, na jakiej ukazuje się popularna produkcja. GTA 5 debiutowało w 2013 roku na PS3 i X360, ponad rok później - na PS4 i Xbox One, a w 2015 roku - także na PC.

Jak można się domyślać, nie brakuje komentarzy w dość humorystyczny sposób przyjmujących kolejne wydanie. „Mam nadzieję że za parę lat ujrzymy remaster” - zapewnia niejaki „Adrian Szapiel”.

Zobacz na YouTube

„Dzięki ci Rockstar za pozwolenie nam zagrać w wersje beta dziewięć lat wcześniej” - dodaje „BaniaKac”.

Jak już dziś informowaliśmy, pierwsi posiadacze nowych konwersji mieli problemy z migracją kont i przeniesieniem postępów do odświeżonego GTA Online, lecz teraz błąd powinien być już wyeliminowany.

Nieco skomplikowana jest za to kwestia cen, jakie przyjdzie zapłacić za odsłony PlayStation 5 i Xbox Series X/S - szczegóły wyjaśnialiśmy we wcześniejszej wiadomości. W skrócie: nie jest drogo, ale chętni powinni się pośpieszyć.

Zobacz także