Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Grafika koncepcyjna Dragon Age 4 prezentuje frakcję szpiegów

Z przeprosinami dla fanów.

Electronic Arts potwierdziło w ubiegłym tygodniu, że nowe odsłony Dragon Age i Mass Effect nie pojawią się na imprezie EA Play Live. Producent wykonawczy Christian Dailey w ramach przeprosin przekazał nową grafikę fanom pierwszego cyklu.

Obrazek przedstawia stylizowaną grupę postaci w pelerynach, zmagających się ze strażnikami na dachach miasta. Miłośnicy od razu zidentyfikowali frakcję - Antivan Crows. Logo organizacji znajduje się w rogu, więc zadanie nie było specjalnie trudne.

Antivańskie Wrony

Antivańskie Wrony nie są całkowitą nowością. Zevran z Dragon Age: Origins był rekrutem tego ugrupowania, o którym wspomina się także w licencjonowanych komiksach i powieściach.

Przedstawicieli frakcji - trudniącej się szpiegostwem i morderstwami na zlecenie - znaleźć można w wielu zakątkach Thedas. W Dragon Age 2 główny bohater - Hawke - spotykał innego przedstawiciele Wron, Nuncio. Ten poszukiwał właśnie Zevrana.

„Przepraszamy za brak nowości na EA Play, ale zapewniam, że zespół pilnie pracuje i wykonuje duże postępy. Przekażemy więcej, gdy nadejdzie odpowiednia pora” - napisał Dailey na Twitterze.

Read this next