Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Gra o Tron” w Total War: Attila - dzięki modyfikacji fana

20 frakcji do wyboru.

Seria strategii Total War wydaje się nadawać idealnie jako baza dla gry w uniwersum „Gry o Tron”. Nie doczekaliśmy się jeszcze niczego oficjalnego w tej materii, ale od czego mody i ich kreatywni twórcy.

Najnowszym przykładem własnoręcznego wypełniania pustki jest projekt o nazwie Seven Kingdoms: Total War, dostępny za darmo w serwisie ModDB.

Przed bitwą

Modyfikacja nie oferuje (jeszcze) własnej kampanii i skupia się na trybie pojedynczych bitew, gdzie znajdziemy mnóstwo frakcji i jednostek rodem z Westeros.

Projekt debiutował dopiero w grudniu ubiegłego roku, lecz doczekał się już kilku aktualizacji. Łącznie przygotowano obecnie 20 odrębnych armii oraz 35 słynnych generałów do wyboru.

Najnowsza łatka - zatytułowana Beyond the Wall - to właśnie treści związane z Murem: Wolni ludzie, Nocna Straż i ród Hornwood, a także liderzy: Ned Stark, Theon Greyjoy, Mance Rayder, Jeor Mormont i inni.

Jednocześnie udostępniane są również kolejne poprawki w balansie, atrybutach, jednostkach, animacjach i tak dalej.

Jeśli więc jesteśmy ciekawi, jaki byłby wynik starcia Neda Starka z Tywinem Lannisterem, to lepszej okazji zapewne nie będzie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze