Skip to main content

God of War Ragnarok - Wyspa Lyngbakr, Svartalfheim: znajdźki i sekrety

Legendarne skrzynie, Wiedza o świecie, Artefakty i Kruki Odyna i inne.

Wyspa Lyngbakr, Svartalfheim - mapa, sekrety, headline
Źródło zdjęcia: Wyspa Lyngbakr, Svartalfheim - mapa obszaru (kliknij, aby powiększyć)

Poniżej przedstawiamy wszystkie sekrety i znajdźki z obszaru Wyspa Lyngbakr w God of War Ragnarok. Wyspa Lyngbakr jest częścią świata Svartalfheim.

ZNAJDŹKI: Ciężar łańcuchów (1), Legendarne skrzynie (1), Wiedza o świecie (1), Artefakty (1), Kruki Odyna (1).


Na tej stronie:


Wyspa Lyngbakr - jak odnaleźć

Wyspa Lyngbakr jest ukrytym obszarem, który można odnaleźć w Svartalfheimie. Tę lokację odkryjesz, wykonując przysługę Ciężar łańcuchów. Na wskazanej stronie opisaliśmy, jak rozpocząć zadanie, jak odkryć Wyspę Lyngbakr i jak zrealizować wszystkie cele misji.


Wiedza o świecie 1/1

Kiedy dotrzesz na wyspę, wespnij się na górę. Na prawo od zamkniętej bramy znajdziesz dzban, który zniszcz toporem. Wówczas żółta barykada zniknie. Następnie zniszcz mocowanie, a potem tarczę, a uwolnisz pierwszą płetwę stwora.

Kiedy to wykonasz, pojawi się nowe przejście po drugiej stronie. Dotrzesz do miejsca, gdzie zwisa łańcuch. Wejdź na górę i spójrz w prawo, a dostrzeżesz runiczną płytę z napisami.


Artefakt 1/1

Naprzeciwko płyty runicznej (Wiedza o świecie 1/1) znajduje się wejście po skale. Na końcu drogi, po której musisz przeskakiwać, odnajdziesz artefakt.


Legendarna skrzynia 1/1

Gdy zniszczysz trzecie mocowanie, zjedź po linie na przeciwległy brzeg - odnajdziesz tam Legendarną skrzynię.


Ciężar łańcuchów (przysługa)

Jest to przysługa, jaką wykonasz na Wyspie Lyngbakr. Na stronie: God of War Ragnarok - Ciężar łańcuchów (klucz Mimira) opisaliśmy, jak wykonać wszystkie cele misji.


Kruk Odyna 1/1

Kruka warto poszukać po rozwiązaniu wszystkich pozostałych elementów z listy i kiedy pootwierasz wszystkie bramy. Po drugiej stronie wyspy odnajdziesz dzban z ognistymi pociskami (obraz poniżej, lewy). Zabierz pocisk i przejdź do miejsca, jakie wskazaliśmy na poniższym obrazku (obraz poniżej, prawy). To miejsce znajduje się obok łańcucha, po którym dotrzesz do Wiedzy o świecie 1/1.

Zniszcz ognistym pociskiem złotą barykadę, przeskocz na drugą stronę i przejdź przez tunel. Dotrzesz do miejsca, gdzie będzie mógł zabić kruka.


Zobacz także: God of War Ragnarok - znajdźki i sekrety - kompletny spis

Następnie: God of War Ragnarok - Strond, Alfheim: znajdźki i sekrety

Spis treści: God of War Ragnarok - Poradnik, Solucja

Poprzednio: God of War Ragnarok - Wyspa Alberyka, Svartalfheim: znajdźki i sekrety

Zobacz także