Skip to main content

God of War Ragnarok - Ofiara wojny: Zabawka

Kratos poszukuje zaginionej lalki.

Ofiary wojny: Zabawka to jedna z przysług w God of War Ragnarok. Zagubiony duch prosi Kratosa, aby ten pomógł odzyskać połowę zabawki, bez której nie może przenieść się w zaświaty.

Do rozpoczęcia tej przysługi musimy najpierw wykonać zadania Zapach przetrwania i Powrót rzeki, bez których nie odblokujemy stosownych obszarów.

  • Jest to bardzo krótka misja. Zaczynamy na niewielkiej wyspie w obszarze Dżungla, gdzie znajduje się magiczna brama oraz niebiański ołtarz. Jeśli jeszcze tam nie byliśmy, to możemy przepłynąć tam łodzią.
  • Zabłąkanego ducha znajdziemy w rogu lokacji, pod dużym drzewem. Rozmawiamy z nim, wysłuchujemy prośby i podnosimy połowę zabawki, która leży na ziemi.
  • Poszukiwany przedmiot znajduje się tak naprawdę bardzo blisko. Udajemy się na pobliską arenę, na której walczyliśmy z Ogrami, między innymi w ramach przysługi Tropem umarłych. Dostaniemy się tam łodzią, płynąc przez małą zatokę.
  • Będąc na miejscu, udajmy się w róg areny, gdzie znajdziemy poszukiwany przedmiot. Pojawi się duch, a po krótkiej rozmowie zadanie zostanie zakończone.

Następnie: God of War Ragnarok - Trzęsąca się jama

Spis treści: God of War Ragnarok - Poradnik, Solucja

Poprzednio: God of War Ragnarok - Szlak zniszczenia

Zobacz także