Skip to main content

Głosowanie: Najlepsze gry 2015 roku

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

AKTUALIZACJA: Zakończyliśmy głosowanie. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za udział w zabawie. Ogłoszenie wyników w czasie przerwy świątecznej.

Witamy i zapraszamy do czwartej edycji rankingu najlepszych gier roku - rankingu, który sami przygotowujecie. Zerknijcie koniecznie, jak głosowaliście rok temu - nie obyło się bez niespodzianek.

W głosowaniu należy wskazać pięć gier, które zostały wydane w tym roku. Gra z pierwszego miejsca otrzymuje 8 punktów, z drugiego - 4 punkty, a z trzeciego - 2 punkty. Kolejne tytuły, z pozycji czwartej i piątej - po jednym punkcie. Musisz wybrać minimum trzy pierwsze miejsca.

Na podstawie oddanych głosów nasz ultra zaawansowany skrypt dokona skrupulatnych obliczeń i tak powstanie lista 20. najlepszych gier 2015 roku według Czytelników Eurogamer.pl. Dowiecie się również, jakie gry znalazły się poza zestawieniem - od miejsca 50. aż do 21.

Jeśli jakiegoś tytułu nie ma w opcji wyboru, dajcie znać w komentarzu - szybko zaktualizujemy listę. Będzie nam bardzo miło, jeśli dopiszecie kilka słów, za co tak bardzo polubiliście wskazaną grę.

Jak co roku - ciekawe opisy zostaną wykorzystane w podsumowaniu.

  • Głosowanie trwa do 21 grudnia, do godz. 08:00. Aby zagłosować, zaloguj się. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Wyniki w okolicy świąt. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zobacz także