Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Giveaway: roczny PlayStation Plus oraz Call of Duty na PS4

AKTUALIZACJA: Zakończony.

AKTUALIZACJA: Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie. Niemal pół tysiąca chętnych, to jeden z naszych rekordów! Poniżej lista trzech osób, które otrzymają nagrody. Pozostałych zapraszamy do naszych kolejnych giveawayów!

  • Detronizator - otrzymujesz roczny PS Plus i Call of Duty: Black Ops 3
  • Gothardus - otrzymujesz 3-miesięczny PS Plus
  • ComboBreaker - otrzymujesz 3-miesięczny PS Plus

Gratulacje!

Skontaktujemy się z Wami mailowo w ciągu 3 dni - gdyby wiadomość nie przychodziła, sprawdźcie folder Spam w swoich skrzynkach.

Jeśli nie chcesz pominąć naszych kolejnych giveawayów, polub nas na Facebooku lub obserwuj na Twitterze. Już wkrótce darmowe klucze Steam do zgarnięcia!

*

Wspólnie z PlayStation Polska i cdp.pl zapraszamy do kolejnego giveawaya. Tym razem do wygrania roczny abonament PlayStation Plus oraz świeżutka wersja cyfrowa Call of Duty: Black Ops 3.

Dzięki PlayStation Plus możecie co miesiąc pobierać udostępniane gry na konsole PlayStation oraz grać w trybie multiplayer ze znajomymi. Wartość abonamentu rocznego to 195 złotych. Jeśli chodzi o Call of Duty, to najnowszej odsłony serii chyba nie trzeba przedstawiać: filmowa kampania dla jednego gracza oraz znajomy tryb sieciowy to nie lada gratka dla miłośników strzelanek.

Pamiętajcie, że jeśli nie chcecie pominąć naszych kolejnych giveawayów, możecie polubić nas na Facebooku lub obserwować na Twitterze.

Co trzeba zrobić?

  • Zaloguj lub zarejestruj się w Eurogamer.pl;
  • Odpowiedz na proste pytanie poniżej do najbliższego poniedziałku (9 listopada), do godz. 16:00;
  • I tyle!

Po zakończeniu zbierania zgłoszeń, zostanie automatycznie rozlosowanych trzech uczestników zabawy (informacja pojawi się na tej stronie). Zwycięzca otrzyma cyfrowy kod na PlayStation Plus oraz grę Call of Duty Black Ops 3. Pozostałe dwie osoby otrzymają nagrody pocieszenia: 3-miesięczne abonamenty PS Plus. Nie ma znaczenia, czy byłeś pierwszy, czy dokonałeś zgłoszenia w ostatniej chwili - każdy ma szansę!

*

Zasady zabawy:

  • W zabawie nie może brać udziału redakcja Eurogamera.
  • Próby zgłoszenia z więcej niż jednego konta - będą banowane.
  • Zabroniona jest sprzedaż cyfrowego kodu.
  • Skontaktujemy się ze zwycięzcami drogą mailową.
Zobacz na YouTube

Jeśli nie chcesz pominąć naszych kolejnych giveawayów, polub nas na Facebooku lub obserwuj na Twitterze. Już wkrótce darmowe klucze Steam do zgarnięcia!

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.
Komentarze