Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Śmiech bandytów

Zadanie dodatkowe (Opowieści Cuszimy): Izuhara.

Tę misję poboczną w Ghost of Tsushima, o nazwie Śmiech bandytów, odblokujesz, gdy odbijesz opanowaną przez Mongołów wioskę rybacką Kechi (1).

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

W tej lokacji odszukaj Saki (2), która przebywa na pomoście, nad rzeką. Kobieta opowie ci o swoim problemie.

Kiedy zakończysz rozmowę, spójrz na mapę i udaj się na północ - do wskazanego miejsca (3). Kiedy dotrzesz do domu Saki, wejdź do środka i zbadaj: zwłoki kobiety oraz mapę, która leży na ziemi. Na zewnątrz podejdź do ciała psa (4), a potem zbadaj ślady (5).

Idź za tropem, który zaprowadzi się na ścieżkę. Idź w górę drogi, a dotrzesz do leżącego na ziemi mężczyzny (6). Porozmawiaj z nim, a potem udaj się do wioski Komoda (7), położonej na południowy-zachód.

We wiosce rozpraw się z bandytami. Odnajdź budynek (8), w którym ukrywa się kobieta. Porozmawiaj z nią, a potem wróć do Saki, do wioski rybackiej Kechi (1). Możesz, ale musisz, zabić pozostałych bandytów, którzy opanowali wioskę Komoda.

Kiedy wrócisz do Kechi, udaj się na pomost. Niestety, ale nie zastaniesz tam Saki. Wieśniak wyjaśni ci, dlaczego kobieta targnęła się na własne życie.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Niedokończone porachunki

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze