Super Smash Bros.

Super Smash Bros. Ultimate to najbogatsza w zawartość odsłona wyjątkowej serii, a także najbardziej angażująca bijatyka 2018 roku.

Super Smash Bros. Ultimate - Recenzja

Ostatni człon tytułu Super Smash Bros. Ultimate doskonale oddaje to, co gra oferuje. To bez dwóch zdań „ostateczna” część cyklu, która zapewne na zawsze pozostanie już nie do pobicia, jeśli chodzi o ustaloną formułę serii. Przy okazji to także fenomenalna bijatyka, idealna na różne okazje.

Najnowsza część Smasha zdumiewa tym, ile zawartości oddaje w nasze ręce. Ponad setka plansz i ponad 70 wojowników do wyboru (w tym kilku zupełnie nowych, jak choćby Pokemon-zapaśnik Incineroar) robi piorunujące wrażenie. Postacie odblokowujemy w trakcie zabawy, więc przez wiele godzin towarzyszy nam przyjemne uczucie bycia nagradzanym konkretną nagrodą - nowym bohaterem do przetestowania.

W parze z ilością w Ultimate idzie na szczęście jakość. Przede wszystkim chodzi tu o świetny tryb fabularny - World of Light. To najbardziej rozbudowany i najciekawszy moduł dla jednego gracza, jaki widzieliśmy w tej serii od Nintendo. Przygoda oferuje prawie 30 godzin rozgrywki.

Czytaj więcej...