Skip to main content

Games with Gold: wrzesień 2022 - pełna oferta

Cztery pozycje do pobrania.

Microsoft opublikował pełną ofertę Games with Gold na wrzesień 2022 roku. Abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox bez dodatkowych opłat pobiorą między innymi Gods Will Fall i Portal 2.

Jak już dzisiaj informowaliśmy, 30 września oferta Games with Gold przestanie obejmować konsole X360. W okresie od 1 do 30 września pobierzemy Gods Will Fall, czyli grę akcji, w której walczymy z bogami. Od 16 września do 15 października oferta obejmie Double Kick Heroes, czyli rytmiczną grę o ucieczce przez zombie.

Jeśli mowa o starszych pozycjach, od 1 do 15 września dostępne będzie strategia Thrillville z 2007 roku, opowiadająca o budowaniu parków rozrywki. Od 16 do 30 września bez dodatkowych opłat pobierzemy za to Portal 2, którego zapewne przedstawiać nie trzeba.

Games with Gold - pełna oferta na wrzesień 2022

  • Gods Will Fall (Xbox One, Xbox Series X/S): 1 - 30 września
  • Double Kick Heroes (Xbox One, Xbox Series X/S): 16 września - 15 października
  • Thrillville (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S): 1 - 15 września
  • Portal 2 (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S): 16 - 33 września

Dzięki opcji wstecznej kompatybilności, tytuły z Xboksa 360 uruchomimy na Xbox One, a wszystkie wymienione gry zadziałają również na Xbox Series X/S.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Zobacz także