Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Frostpunk - rozszerzenie On The Edge ukaże się w sierpniu

Ostatni dodatek.

Przedstawiciele studia 11 bit ujawnili datę premiery On The Ege, czyli nowego dodatku do Frostpunk. Ostatnie rozszerzenie do polskiej produkcji ukaże się 20 sierpnia na PC. Na razie nie wiadomo, kiedy trafi na konsole.

DLC kontynuuje wydarzenia z podstawowej kampanii, a więc toczy się po tym, jak Wielka Zamieć uderzyła w Nowy Londyn. Historia opowie o mieszkańcach miasta, którzy zostają wysłani z misją zbudowania obozu poza metropolią i stworzenia stabilnego łańcucha dostaw.

Rozszerzenie wprowadzi nową mapę - zamarznięty obszar z tajemniczymi figurami. Pojawią się kolejne obiekty (powiązane ze wspomnianą lokacją), niedostępne wcześniej metody dzielenia lub jednoczenia podwładnych oraz dodatkowe opcje zarządzania dyplomacją i ekonomią.

Dodatek wprowadzi nową mapę

Autorzy obiecują także „wyjątkową” mechanikę dla regionu z DLC i miasta z podstawowej gry, ale szczegółów na razie nie wiadomo. Wiadomo tylko, że „znacznie wzbogaci” rozgrywkę.

Źródło: 11 bit studios

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze