Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Zniszcz beczki Siorb, ciężarówki Siorb lub silosy Siorb

Gdzie szukać - mapa do zadania.

W Fortnite dostępne są już nowe wyzwania w ramach pakietu Kisiel kontra szlam. Aby ukończyć jedno z nich, należy na mapie odnaleźć i zniszczyć beczki, ciężarówki i silosy Siorb.

Poniżej wszystkie najważniejsze informacje - wskazówki i mapa do zadania.

Beczki, ciężarówki i silosy SIORB w Fortnite - mapa i lokalizacja

Beczki, ciężarówki i silosy są rozsypane po całej mapie, ale najlepszym wyjściem jest wylądowanie w Siorbanych Szuwarach zaraz po wyskoczeniu z busa. Właśnie tam znajdziesz najwięcej obiektów Siorb.

To oczywiście lokacja na południowym zachodzie mapy:

Teraz odszukaj największy budynek, czyli fabrykę Siorbu, która znajduje się w północnej części miasteczka. Rozglądaj się za przedmiotami do zniszczenia. Do zadania możesz użyć kilofa, ale jeśli będziesz miał szczęście i znajdziesz wybuchową broń, pójdzie ci znacznie łatwiej.

Po kilka silosów (największych obiektów) możesz się udać bezpośrednio na dach. Gdy je zniszczysz, zapewnią Ci 25 punktów tarczy. Beczki są natomiast wszędzie wokół fabryki.

Źródło: Bodil40 na YouTube

Ciężarówki Siorb możesz znaleźć na całej mapie - stoją na drogach. Zadanie możesz jednak wykonać, poruszając się jedynie w obrębie fabryki. Wystarczy, że zniszczysz 10 obiektów - niekoniecznie w czasie jednej rozgrywki.

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 1 - wyzwania

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze