Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Ustaw boomboksy na Wydmach Wierzących

Gdzie położyć radio.

Znalezienie dwóch z kilku boomboksów w Fortnite pomoże ci zakończyć legendarne wyzwanie z 2. rozdziału 7. sezonu.

Poprzednie etapy tego zadania z 3. tygodnia wymagały porozmawiania ze Słonkiem, Joeyem lub Plażowym Brutusem, a także umieszczenia tablic powitalnych w Przyjemnym Parku i Zalewie Zastoju.

Na mapie Fortnite ukryto 4 miejsca na boomboksy, a więc dwa razy więcej, niż potrzebujesz. Dokładne lokalizacje znajdziesz poniżej.


Boomboksy na mapie

Boomboksy znajdują się w różnych miejscach na Wydmach Wierzących. Poniżej znajdują się trzy lokacje - to wystarczy ci do ukończenia zadania.

Zalecamy rozpocząć od tego na południowy zachód, znajdującego się obok autobusu na drodze. Dzięki temu wykonasz zadanie najszybciej, jak to możliwe.

Drugie miejsce na boomboks znajdziesz w centrum, na południowy zachód od pomostu. Umiejscowiono je obok stołu otoczonego sprzętem.

Jeszcze jedno miejsce znajdziesz na północny zachód, na plaży. Wypatruj sporego znaku obcych na piasku, obok lokalizacji Słonka.

Kiedy położysz już wszystkie boomboksy, zadanie będzie zakończone. Następne w kolejce to umieszczanie urządzeń łączności Obcych na szczytach gór.

Spis treści: Fortnite - sezon 7: poradnik i najlepsze porady

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze