Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - pancerny bus bojowy: jak zdobyć i ufundować

Bus do walki.

Pacerny bus bojowy to jedna z nowości dodanych do Fortnite w ramach 2. sezonu 3. rozdziału. Na tej stronie dowiesz się, co trzeba zrobić, aby go zdobyć oraz czym jest stacja fundowania.

Pancerny bus nie jest dostępny od samego początku sezonu. Zadaniem graczy jest jego wspólne ufundowanie za pomocą sztabek. Dopiero wtedy trafi do Fortnite.

Fundowanie odbywa się w rozmieszczonych na mapie stacjach fundowania. Są one oznaczone na mapie i interfejsie ikoną woreczka z pieniędzmi (1).

Jeżeli nie możesz znaleźć stacji, jedna z nich znajduje się w lokacji o nazwie Stacja Synaptyczna, w południowej części mapy.

Wchodząc w interakcję ze stacją, zobaczysz postępy fundowania (2). Gdy pasek osiągnie 100%, bus trafi do gry. Możesz naciskać przycisk (3), by przekazywać od siebie po 50 sztabek. Za każdą darowiznę otrzymasz niewielki prezent, np. miksturę osłony.

Po ufundowaniu, pancerny bus bojowy będzie można znaleźć na mapie, w miejscach kontrolowanych przez Rebelię (a więc tych oznaczonych na niebiesko). Pojazd jest przeznaczony do walki, ale kiedy włączysz w nim radio, na pokładzie zacznie się impreza.

Bus pomieści zapewne maksymalnie 4 osoby.

Następnie: Fortnite - rozdział 3, sezon 2: mapa [nowości i zmiany]

Spis treści: Fortnite - rozdział 3, sezon 2: poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Fortnite - czerwone i niebieskie linie na mapie: co oznaczają

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze