Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fast & Furious Crossroads to porażka - bardzo niskie oceny w recenzjach

Nawet fani powinni omijać?

Fast & Furious Crossroads, czyli najnowsza gra powstała na licencji filmowej serii „Szybkich i Wściekłych”, zadebiutowała 7 sierpnia na PC, PS4 i Xbox One. Recenzje sugerują, że przypuszczenia graczy się sprawdziły - to produkcja bardzo niskiej jakości.

W opinii większości jedynym elementem, który wypada na tle pozostałych pozytywnie, jest historia. Niektórzy twierdzą, że Crossroads pozwala poczuć się jak bohater filmu.

Recenzenci krytykują natomiast projekt misji, niewygodny model jazdy i sterowanie, a także jakość oprawy graficznej, która - jak twierdzi Push Square - „przywodzi na myśl poprzednią generację konsol”.

„Nawet najwięksi fani Fast & Furious powinni omijać tego potwora z daleka” - dodaje Push Square. „Znośna opowieść jest zniszczona przez tragiczną grę” - napisali nasi koledzy z brytyjskiej redakcji.

W grze występują znani z ekranów kinowych Vin Diesel, Michelle Rodriguez i Tyrese Gibson

W serwisie Metacritic, Fast & Furious Crossroads w wersji na PS4 - gdzie ma najwięcej ocen - figuruje z notą 33/100 od krytyków i 2,8/10 od użytkowników.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Metacritic

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze