Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

F1 2021 nawet w 2K i 120 FPS na PS5 i Xbox Series X

Dwa tryby graficzne do wyboru.

F1 2021 zaoferuje możliwość rozgrywki w 120 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 1440p (2K) na PS5 i Xbox Series X - potwierdził dyrektor projektu, Lee Mather, w rozmowie z dziennikarzami serwisu GamingBolt.

Twórcy przygotowali też dodatkowy tryb graficzny, który pozwoli grać w 4K i 60 FPS. Xbox Series S również zaoferuje zabawę w 60 klatkach, ale już przy rozdzielczości 1080p.

Zobacz na YouTube

Gra debiutuje 16 lipca - także na PC i konsolach poprzedniej generacji. Osoby kupujące tytuł w przedsprzedaży uzyskają dostęp do gry trzy dni wcześniej.

Nowością będzie tryb fabularny o nazwie „Niepohamowany zapał". W tym wariancie rozgrywki wcielimy się w kierowcę, który rozpocznie karierę w Formule 2, by w trakcie postępów awansować do najważniejszych zmagań sportów motorowych. W planach tez opcja rozegrania kariery w dwie osoby.

F1 2021 to pierwsza odsłona cyklu Codemasters, która zostanie wydana przez Electronic Arts. W żaden sposób nie wpływa to na zawartość gry i kwestie licencyjne, a więc na torach zobaczymy zespoły i kierowców, którzy biorą udział w trwającym obecnie sezonie rywalizacji.

Read this next