Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Epic Games zapowiada darmową odsłonę serii Unreal Tournament

Bez mikrotransakcji.

Podczas dzisiejszej prezentacji w serwisie Twitch przedstawiciele Epic Games zapowiedzieli nową, darmową odsłonę cyklu Unreal Tournament.

Nieznana jest jeszcze data premiery, proces produkcyjny dopiero się rozpoczyna. Wczesna wersja ukaże się najwcześniej za kilka miesięcy, każdy będzie mógł w nią zagrać. Tytuł trafi wyłącznie na komputery z systemami Windows, Linux i OS X. Pierwszym udostępnionym trybem będzie prawdopodobnie tradycyjny Deathmatch.

Deweloperzy chcą, by odbiorcy uczestniczyli w pracach nad grą. Otworzono już odpowiedni dział na oficjalnym forum. Pomoc nie musi ograniczać się wyłącznie do wyrażania opinii. Fani posiadający umiejętności programowania mogą zyskać dostęp do różnych zasobów i kodów źródłowych w serwisie GitHub.

Uruchomiono też oficjalną Wiki projektu.

Nowy Unreal Tournament powstaje na silniku Unreal Engine 4 i z myślą o autorach modyfikacji. Projektanci umożliwią użytkownikom tworzenie własnych map, trybów i innych elementów.

Deweloperzy podkreślają, że gra będzie pozbawiona mikrotransakcji - informuje Polygon. Epic - po premierze produkcji - chce otworzyć „rynek społeczności”, na którym autorzy modyfikacji będą mogli sprzedawać własne dzieła. Część dochodów otrzymają twórcy.

Cover image for YouTube video

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Unreal Tournament

PC

See 2 more

Unreal Tournament 3

PS3, Xbox 360, PC

Powiązane tematy
PC
O autorze
Komentarze