Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Epic Games potwierdziło następną darmówkę. Dwie gry odbierzemy już dzisiaj

Coś dla fanów akcji.

Zgodnie z cotygodniowym zwyczajem, Epic Games potwierdziło tytuł kolejnej gry, którą będziemy mogli odebrać za darmo w przyszłym tygodniu.

Kolejną darmówką będzie Ghostrunner - wysoko ceniona gra akcji od polskiego studia One More Level. Tytuł trafi do oferty w przyszły czwartek - 11 kwietnia - o godzinie 17:00 i będzie dostępny do pobrania przez kolejny tydzień.

Ghostrunner to niezwykle dynamiczna gra akcji, osadzona w cyberpunkowym świecie. Rozgrywka przypomina nieco połączenie Mirror's Edge i Dishonored, kładąc nacisk na wysokie tempo zabawy. Bohater potrafi błyskawicznie dotrzeć do celu i brutalnie eliminować oponentów, ale sam jest wrażliwy na ataki oponentów.

Zobacz na YouTube

Natomiast już dziś ze sklepu Epic Games odbierzemy dwie niemniej warte uwagi produkcje: The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition oraz skradankę Thief. Gry będzie można dodać do swojej biblioteki do 11 kwietnia.

The Outer Worlds to jeden z najcieplej przyjętych RPG-ów, jakie trafiły w ostatnich latach na rynek. Akcja rozgrywa się XXIV wieku, w czasach, gdy ludzkość opanowała sztukę podróży międzygwiezdnej i zajęłą się zakładaniem kosmicznych kolonii. Zabawę zaczynamy od stworzenia własnej postaci, a później - jak na RPG przystało - możemy poświęcić się szerokiemu wachlarzowi aktywności: od zadań pobocznych, po eskplorację świata.

Thief to czwarta odsłona serii skradanek o złodzieju Garecie. 10-letnia produkcja od Eidos Montreal stawia przede wszystkim na cichą eksplorację, choć bohater ma też dostęp do aresnału broni i gadżetów, których może użyć w bezpośrednim zwarciu. Większą część zabawy spędzimy jednak na zakradaniu się od jednej lokacji do drugiej.

Read this next