Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - poznaliśmy czas gry i liczbę postaci w świecie

Nowe szczegóły.

  • 60 godzin na przejście gry
  • Ponad 300 NPC
  • 350 tys. wypowiedzianych słów

Poznaliśmy kilka ciekawych liczb, związanych z nadchodzącym Elex 2. Twórcy szacują przykładowo, że ukończenie przygody powinno zająć „do 60 godzin”. Są też nowe informacje o postaciach niezależnych i dialogach.

„Powiedziano nam, że ukończenie gry zajmie do 60 godzin, jeśli jesteś osobą, która lubi eksplorować duże i zróżnicowane światy w grach z gatunku RPG akcji” - wspomina dziennikarz WCCFTech, który uczestniczył w zamkniętej prezentacji zorganizowanej przez Piranha Bytes.

W świecie Elex 2 spotkamy ponad 300 postaci niezależnych, a każde z NPC ma mieć znaczenie w kontekście fabularnym, rzekomo „popychając opowieść do przodu”. Natomiast liczba wypowiedzianych w grze słów to ponad 350 tys., ale nie jest jasne, czy deweloperzy mieli na myśli wyłącznie dialogi NPC, czy także głównego bohatera.

Plecak odrzutowy to nowość

Piranha Bytes obiecuje też, w trakcie podróży do naszej drużyny dołączą różnorodne postacie, każda z unikalnym wyposażeniem, umiejętnościami, stylami walki i związanymi z bohaterami zadaniami.

WCCFTech przypomina też informację, którą poznaliśmy już w ubiegłym tygodniu - liczbę frakcji zwiększono z trzech do pięciu. Twórcy szykują dodatkowo jeszcze szóstą, „specjalną” grupę.

Data premiery nie jest znana, ale istnieje szansa, że Elex 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze