Skip to main content

Elden Ring ukończone w mniej niż godzinę - rekordowy wyczyn gracza

Szybka rozgrywka.

Elden Ring jest dużą, a zarazem bardzo trudną grą, więc wielu osobom ukończenie produkcji zajmuje kilka dni. Jednemu z fanów udało się jednak dotrzeć do napisów końcowych tytułu w niespełna godzinę.

Wyczynu dokonał niejaki LilAggy, który zdołał przejść najnowszą pozycję studia From Software w 59 minut i 38 sekund. Wspomniany wynik obejmuje tylko czas spędzony na właściwej zabawie - nie uwzględnia na przykład ekranów ładowania.

To oczywiście jest dalekie od perfekcji, ale całkiem nieźle, jak na grę, która ukazała się 12 dni temu” - pisze internauta w opisie zapisu rozgrywki, opublikowanego na YouTubie. Wideo można obejrzeć poniżej, choć trzeba pamiętać o spoilerach:

Zobacz na YouTube

LilAggy znany jest wśród graczy, którzy przechodzą produkcje studia From Software na czas, czyli tak zwanych speedrunnerów. Użytkownik zasłynął na przykład z rekordowych wyników osiąganych w Sekiro: Shadows Die Twice.

Niedawno inny fan zdołał ukończyć Elden Ring w dwie i pół godziny, przy czym udało mu się jednocześnie uniknąć jakiegokolwiek zgonu postaci.

Zobacz także