Skip to main content

Elden Ring Shadow of the Erdtree - długość, ile trwa dodatek

Ile czasu zajmuje przejście DLC.

Elden Ring Shadow of the Erdtree jest naprawdę sporym rozszerzeniem, w którym – oprócz wątku głównego – nie brakuje zadań pobocznych, lokacji i bossów opcjonalnych, a także dużych obszarów, które warto dokładnie zwiedzić. Z poniższych informacji dowiesz się, ile czasu musisz poświęcić, aby ukończyć dodatek.

Gracze, którzy chcą skupić się przede wszystkim na wątku głównym i zrezygnują całkowicie z zawartości pobocznej, muszą poświęcić ok. 15-20 godzin. Dużo zależy, na jakim poziomie posiadasz postać, a także ile poziomów błogosławieństwa zdobyłeś, gdyż może to rzutować na liczbę prób podczas starć z bossami.

Można jednak szacować, że ukończenie Shadow of the Erdtree zajmie przeciętnemu graczowi od 25 do 30 godzin, zakładając, że - oprócz głównego wątku fabularnego – podejmie się realizacji części aktywności opcjonalnej, w tym wykonywania zadań pobocznych, poszukiwania nowych przedmiotów (broni, czarów czy prochów sojuszniczych duchów), a także walki z opcjonalnymi bossami.

Natomiast gracze, którzy chcą zobaczyć i zwiedzić wszystko, co dodatek ma do zaoferowania, prawdopodobnie spędzą w nim ok. 40 godzin, a nawet więcej. Rozszerzenie zawiera ogromną ilość dodatkowej zawartości do zbadania, a spokojna i dokładna eksploracja sprawi, że przekroczenie 40 godzin jest jak najbardziej możliwe.

Następnie: Elden Ring Shadow of the Erdtree - trofea, osiągnięcia, czy są w dodatku

Spis treści: Elden Ring Shadow of the Erdtree - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elden Ring (dodatek) - czy jest dostępny na PS4, Xbox One

Zobacz także