Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dziś startuje beta Call of Duty: Modern Warfare 3

Na razie na PS4 i PS5.

Activision przypomina, że dzisiaj - 6 października - o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpoczynają się testy beta trybu multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare 3. Na razie mowa o zamkniętej fazie na konsolach PlayStation, lecz dostęp zostanie wkrótce rozszerzony.

Pełny harmonogram prezentuje się następująco:

  • 6-7 października: beta na PS4 i PS5 dla posiadaczy zamówień przedpremierowych
  • 8-10 października: otwarta beta na PS4 i PS5 dla wszystkich zainteresowanych
  • 12-13 października: beta na PC, Xbox One i Xbox Series X/S dla posiadaczy zamówień przedpremierowych; otwarta beta na PS4 i PS5
  • 14-16 października: otwarte testy na wszystkich platformach sprzętowych

Subskrypcja PlayStation Plus nie będzie wymagana. Konto Xbox Live Core będzie już potrzebne, ale tylko w fazie dla zamówień przedpremierowych. Godzina startu i zakończenia zawsze jest taka sama - właśnie 19:00 polskiego czasu.

Call of Duty: Modern Warfare 3 w trybie multiplayer stawia głównie na szesnaście odświeżonych map z Modern Warfare 2, wydanego w 2009 roku. Podczas pierwszej fazy testów w nadchodzący weekend dostępne będą cztery miejscówki oraz cztery tryby rozgrywki. Część dopiero w niedzielę, wraz z otwarciem bety na wszystkich zainteresowanych na PlayStation.

Na Skidrow, Estate oraz Favala zagramy już dzisiaj, a 8 października dołączy kultowe Rust. Do tego Popov Power w trybie Ground War, w którym rywalizujemy nie tylko z ludźmi, ale także ze sztuczną inteligencją. Miejscówka jest nieco większa i pozwala korzystać z pojazdów.

Do tego zestaw klasycznych trybów rozgrywki: Team Deathmatch; Domination z przejmowaniem i utrzymywaniem flag; Hardpoint z przemieszczającą się strefą do opanowania; a także Kill Confirmed, z podnoszeniem nieśmiertelników z ciał pokonanych przeciwników (od niedzieli).

Pełna wersja Call of Duty: Modern Warfare 3 ukaże się 10 listopada obecnego roku, na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. To bezpośrednia kontynuacja ubiegłorocznego Modern Warfare 2, co stanowi podejście, które w przeszłości serii zdarzało się rzadko.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze