Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dwa fragmenty rozgrywki z Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies

Po raz pierwszy tylko dla dojrzałych graczy.

Nowa odsłona serii Phoenix Wrigh, zatytułowana Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies, otrzymała w Stanach Zjednoczonych kategorię wiekową M, oznaczającą tytuł dla graczy od 17 lat.

To pierwszy taki przypadek w serii, która dotychczas zawsze skierowana była do nastolatków, pomimo tematyki związanej z morderstwami i przemocą.

Nie wiemy jeszcze, na jaką kategorię zdecyduje się europejskie PEGI.

Twórcy obublikowali także dwa nowe fragmenty rozgrywki. Pierwszy skupia się na poszukiwaniu dowodów na miejscu zbrodni, drugi prezentuje już samą rozprawę w sali sądowej.

Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies, wcześniej znane pod tytułem Ace Attorney 5, ukaże się jesienią w Stanach Zjednoczonych i Europie, wyłącznie na Nintendo 3DS.

Phoenix Wright wraca do sądu po ośmiu latach przerwy. Pierwszą sprawą, nad którą pracuje, jest zagadka zniszczonej sali sądowej. Wright wraz ze swoją kancelarią Wright Anything Agency musi odkryć tajemnicę. W potyczkach prawnych pokonamy m.in. Gaspena Payne'a, młodszego brata Winstona Payne'a, znanego z poprzednich odsłon serii.

Powróci także Apollo Justice, bohater poprzedniej odsłony. Podczas zmagań w sądzie spotkamy także nową postać - Kokone Kizuki. Dzięki „magicznej" rękawicy i kolczykom Kizuki potrafi wykrywać emocje świadków, co pomoże w rozwiązywaniu spraw.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze