Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drugi sezon „The Last of Us” jest „prawdopodobny” - zapewnia serialowa Ellie

Ale decyzji jeszcze nie podjęto.

Bella Ramsey - serialowa Ellie w „The Last of Us” - uważa, że powstanie drugiego sezonu tej produkcji jest „prawdopodobne”. Wszystko zależy jednak od oglądalności i decyzji HBO.

Cykl studia Naughty Dog składa się z dwóch gier, a pierwsza seria koncentruje się tylko na jednej z nich. Fani już teraz bawią się w spekulacje, kto mógłby wcielić się w główną bohaterkę w drugim sezonie, lecz - jak widać - ten nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony.

- Jeśli widzowie będą nadal oglądać, moim zdaniem jest prawdopodobne, że powstanie drugi sezon - mówiła Ramsey w rozmowie z BBC. - Ale to zależy od ludzi w HBO. Nic nie jest jeszcze potwierdzone, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać.

19-letnia aktorka ujawniła w wywiadzie, że choć wcześniej nie interesowała się grami, to teraz zaczęła kampanię The Last of Us na PlayStation.

- Gra jest bardzo fajna i wciągająca - zapewniła. - Sądzę, że zmieniłam zadanie ze względu na serial. Gry wideo są dużo bogatsze niż sobie wyobrażałam jako naiwny, ignorancki nie-gracz. Fajnie widzieć, że sprawdzają się także w filmowym medium.

Ramsey dodała w rozmowie z BBC, że wielka popularność serialu była dla niej pewnym zaskoczeniem.

- Dziwnie było widzieć billboardy, gdy byłam w Los Angeles. Niedawno byłam na egzaminie na prawo jazdy - który oblałam - i ciągle przejeżdżałam obok tych billboardów, co było raczej dziwnym doświadczeniem - przyznała.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze