Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fani znaleźli „idealną Ellie” do 2. sezonu „The Last of Us”

Choć nie wiadomo, czy w ogóle powstanie.

Zbliża się wielkie wydarzenie dla fanów The Last of Us - już 16 stycznia na HBO Max zadebiutuje serial osadzony w postapokaliptycznym uniwersum. I choć nie wiadomo, czy powstanie drugi sezon, fani próbują już obsadzić rolę dorosłej Ellie.

W przybraną córkę Joela miałaby wcielić się Alba Baptista, aktorka portugalskiego pochodzenia, najlepiej znana z serialu „Warrior Nun”, który zakończył się na 2. sezonie, bo Netflix nie zdecydował się na kontynuację.

Podobieństwo Alby do dorosłej Ellie pokazuje chociażby poniższe porównanie. Nie można odmówić internautom, że pod względem wyglądu i wierności grze, trafili w dziesiątkę. Komentarze pod tweetami nie pozostawiają wątpliwości, że pomysł obsadzenia aktorki w ewentualnej kontynuacji historii bardzo się fanom podoba.

W 1. sezonie „The Last of Us” w rolę Ellie wciela się Bella Ramsey i choć kurz po ogłoszeniu obsady już opadł, wielu internautom taki wybór nie przypadł do gustu. Być może z tego powodu biorą się też propozycje „zastąpienia” Ellie nową aktorką.

Ramsey z pewnością nie ma łatwego zadania, ale być może zdoła przejednać fanów - nie została bowiem wybrana do roli przypadkowo. Przypomnijmy, że 1. sezon serialu przedstawi wydarzenia znane z pierwszej części serii gier.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze