Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Doom Eternal uruchomiony na lodówce

Poprzez chmurę i Game Pass.

Internauta Richard Mallard zdołał uruchomić Doom Eternal na lodówce. Mężczyzna wykorzystał w tym celu usługę grania w tak zwanej „chmurze” i abonament Game Pass.

Użytkownik opublikował na Instagramie nagranie, które przedstawia wspomniany tytuł działający na sprzęcie AGD - wideo można obejrzeć za pośrednictwem Twittera, na profilu dziennikarza serwisu VGC.

Lodówka, na której uruchomiono gry, jest urządzeniem typu smart od Samsunga, wyposażonym w funkcje sieciowe i oprogramowanie. Maszyna funkcjonuje pod kontrolą systemu Android, więc Mallard włączył aplikację abonamentu Game Pass i usługi xCloud.

Obraz z Doom Eternal wyświetlany jest w poziomie na ekranie, który umieszczono na drzwiach sprzętu. W opublikowanych filmach produkcje wydają się działać dosyć płynnie.

Z grania w „chmurze” poprzez xCloud mogą korzystać abonenci Game Pass Ultimate. Usługa na razie dostępna jest tylko na urządzeniach z Androidem, ale Microsoft chce, by pojawiła się także na PC oraz iPhone'ach i iPadach.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze