Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Disney Dreamlight Valley przyciągnęło już 1 milion graczy

W niecałe dwa tygodnie.

Choć Disney Dreamlight Valley ukazało się zaledwie niecałe dwa tygodnie temu - oraz w programie wczesnego dostępu - to kolorowa produkcja Gameloftu przyciągnęła już ponad 1 milion graczy.

Jak widać, magia Disneya w połączeniu z rozgrywką w stylu Animal Crossing to potężne połączenie. „Dziękujemy za podekscytowanie, opinie oraz dzielenie się grą z przyjaciółmi. To dopiero początek!” - napisano w komunikacie na Twitterze. Gra dostępna jest obecnie na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Tytuł oferuje „hybrydowe” połączenie symulatora życia i gry przygodowej, choć ten drugi element nie jest obecnie zbytnio rozbudowany. Postać gracza próbuj tchnąć nowe życie w idylliczną - do niedawna - wioskę, w której zapanowała zbiorowa amnezja.

Budujemy więc relacje ze słynnymi postaciami z licencji firm Disney i Pixar, zajmując się jednocześnie hodowaniem roślin, dekorowaniem otoczenia, zbieraniem surowców w okolicznej dolinie i wykonywaniem zadań dla mieszkańców. Pełna odsłona powinna ukazać się w 2023 roku.

Read this next