Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DIRT 5 - cena i oferty w wybranych sklepach

Dziś premiera.

Na tej stronie zebraliśmy oferty sprzedaży Dirt 5 w wybranych sklepach. Gra zadebiutowała dziś, 6 listopada, i jest dostępna na PC, PS4 oraz Xbox One. Będzie też tytułem startowym nowej generacji konsol.

Poniżej informacje o cenach oraz odnośniki do ofert na poszczególne platformy. Warto zaznaczyć, że nabywcy edycji na PS4 i Xbox One otrzymują darmową aktualizację do next-genowych wersji na PS5 lub Xbox Series X/S.


Edycja zwykła

Standardowa wersja, zapewniająca darmowy upgrade do next-genowej edycji gry na konsolach.

PC:

  • Dirt 5 - 189 zł w RTV Euro AGD
  • Dirt 5 - 179,99 zł w Media Expert
  • Dirt 5 - 189,99 zł w Empiku

PS4:

  • Dirt 5 - 259 zł w RTV Euro AGD
  • Dirt 5 - 259,99 zł w Empiku

PS5:

  • Dirt 5 - 259 zł w RTV Euro AGD

Xbox One:

  • Dirt 5 - 259 zł w RTV Euro AGD
  • Dirt 5 - 259,99 zł w Empiku

Edycja limitowana

Nieco droższa wersja, dzięki której otrzymujemy dostęp do samochodu Porsche Macan T1 Rally Raid.


Dirt 5 to kolejna odsłona wyścigowej serii od studia Codemasters. Gra proponuje zręcznościowy model jazdy, jednak umiejętności kierowcy będą wystawione na próbę między innymi podczas rajdów w nieprzyjaznych warunkach czy po niekorzystnej nawierzchni.

Nie zabrakło trybu kariery, w którym usłyszymy głosy znane fanom gier - Troya Bakera i Nolana Northa. Do tego zawody, próby czasowe oraz Playground, czyli areny, na których liczy się zabawa i destrukcja. Jest też oczywiście multiplayer.

Deweloperzy przygotowali mnóstwo zawartości. Otrzymujemy wiele różnorodnych typów zawodów, a także duży wybór samochodów i rozmaite lokacje na całym świecie.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze