Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 - resetowanie punktów umiejętności

Jak refundować i przydzielać na nowo punkty zdolności.

W Diablo 4 każda klasa bohatera posiada wiele umiejętności do wyboru. Odblokujesz je zdobywając punkty za doświadczenie w walce oraz za wykonywanie zadań i aktywności pobocznych. Jeśli chcesz jednak przetestować inne umiejętności i dostosować build postaci do swojego stylu rozgrywki, możesz to uczynić. Na tej stronie opisujemy, jak działa system resetowania punktów doświadczenia.

Gdy otworzysz okno umiejętności (klawisz A / na kontrolerze - ostatnia zakładka po otwarciu ekwipunku), możesz zresetować wszystkie przydzielone punkty umiejętności, by przypisać je na nowo. Dostępne są na dwa sposoby:

  • Kliknij PPM (na padzie przytrzymaj X / kwadrat) na wybranej umiejętności (1) lub jej ulepszeniu, by cofnąć tylko ten jeden przydział
  • Naciśnij przycisk Refunduj wszystkie (2), lub naciśnij X na padzie, aby cofnąć do puli wszystkie punkty umiejętności

Każda refundacja wiąże się ze sporymi kosztami - im wyższy poziom doświadczenia, tym więcej złota musisz wydać. Do poziomu 15 możesz swobodnie resetować punkty, nie ponosząc za to kosztów, lub będą one zminimalizowane do kilku sztuk złota. Postaraj się w tym czasie przetestować jak najwięcej zdolności i kombinacji.

Nie jest pewne, czy system resetowania punktów utrzyma swoją formę, gdy gra doczeka się premiery. Jest to jednak wysoce prawdopodobne, by umożliwić graczom zmianę buildu i elastyczność, co nie było tak wygodne (i tanie) w poprzednich odsłonach gry.

Następnie: Diablo 4 beta - jakie klasy, którą wybrać

Spis treści: Diablo 4 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Diablo 4 - śmierć, odrodzenie, konsekwencje

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze