Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Death Stranding - zlecenie 50: urządzenie medyczne (pilna dostawa), rękawice mocy

Pilne zlecenie od alpinisty.

Po zakończeniu zlecenia nr 49, pozostajemy w obozie alpinisty. Właśnie tam aktywujemy następną dostawę. W jej ramach udajemy się na południe, choć wciąż pozostajemy w zaśnieżonych górach.

Nasz cel to schron lekarza na południu - na dotarcie tam i powrót do alpinisty mamy godzinę. Jeśli wcześniej podążałeś za naszymi wskazówkami i rozmieszczałeś regularnie tyrolki, podróż powinna być bezproblemowa i relatywnie szybka. Przy odpowiedniej sieci tyrolek dotrzesz tam nawet w mniej, niż 10 minut pieszo.

Biodrukarka, którą odbierzemy od lekarza, waży aż 30 kilogramów. Jeśli więc masz przy sobie zbyt dużo ekwipunku, będziesz musiał go pozostawić za sobą.

W drodze powrotnej również polecamy korzystanie z tyrolek (1), co powinno pozwolić na realizację zlecenia łącznie w 20 minut. Alpinista po zrealizowaniu dostawy dołączy do sieci chiralnej.

W nagrodę otrzymasz także rękawice mocy, dzięki którym będziesz się poruszał znacznie zręczniej po skałach czy odzyskiwał równowagę po upadku na śniegu prowadzącego do zjazdu po zboczu. Możesz od razu aktywować zadanie nr 51.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 51 i 52: dostawa zdjęcia, odzyskanie aparatu

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 49: antybiotyki dla alpinisty

O autorze
Komentarze