Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Death Stranding także dla mniej doświadczonych graczy - w planach bardzo łatwy poziom trudności

Kilka różnych opcji.

Hideo Kojima ujawnił, że Death Stranding - najnowszy projekt dewelopera - zaoferuje kilka poziomów trudności, w tym jeden przeznaczony dla niedoświadczonych graczy.

Poza standardowymi stopniami, czyli łatwym, normalnym i trudnym, w produkcji pojawi się rzadko spotykany tryb: bardzo łatwy. Japończyk tłumaczy na Twitterze, że opcję dodano dla osób, które są mniej obeznane z grami, a chciałyby poznać przygotowaną historię. Podkreśla, że dzięki funkcji tytuł przeszła osoba, która nie ukończyła ani jednego poziomu w Pac-Manie.

Wpis Kojimy jest odpowiedzią na wiadomość internautki o pseudonimie Ayako - jednej z testerek Death Stranding. Kobieta przekonuje, że najniższy poziom trudności jest dobrym rozwiązaniem dla mniej doświadczonych graczy.

„Jestem początkującą i grałam w trybie bardzo łatwym. Jest idealny dla zachodnich fanów, którzy nie grają. Natomiast stopnie normalny lub trudny są rekomendowane dla miłośników gier akcji” - tłumaczy.

Zobacz: Death Stranding - premiera i najważniejsze informacje

Akcję gry osadzono w świecie, w którym USA nie istnieją, zastąpione przez Zjednoczone Miasta Ameryki (UCA). Bohater - Sam - ma za zadanie zjednoczyć państwo, jednak w osiągnięciu celu przeszkadzają między innymi wrogo nastawieni separatyści.

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada, tylko na PS4. W trakcie rozgrywki gracze zajmą się między innymi wędrowaniem z jednego miasta do drugiego, przemierzając rozległe połacie terenu. Warto zaznaczyć, że w główną postać wciela się aktor Sam Reedus.

Następnie: Valve nie spodziewało się reakcji na komentarz o wyłączności Metro Exodus dla Epic. Firma wyjaśnia słowa

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze