Skip to main content

Death Stranding Director's Cut w wersji PC z datą premiery

W planach upgrade dla posiadaczy podstawowej gry.

Firma 505 Games ujawniła datę premiery Death Stranding Director's Cut w wersji PC. Rozszerzone wydanie produkcji Hideo Kojimy ukaże się na komputerach 30 marca.

Tak jak na konsolach, przewidziano płatny upgrade dla posiadaczy podstawowej gry. Tytuł będzie można ulepszyć za równowartość 9,99 euro, czyli około 45 zł - oficjalna cena w złotówkach nie jest znana, ale na platformach PlayStation wynosiła 30 zł.

Zapewniono jednocześnie, że nie zabraknie opcji przeniesienia zapisów rozgrywki z bazowej wersji do Director's Cut, co pozwoli na kontynuowanie przygody w rozbudowanym wydaniu produkcji.

Wersja PC pozwoli grać na ekranach w formacie 21:9

Edycja reżyserska na PC zaoferuje możliwość zabawy w wyższej liczbie klatek na sekundę niż na PS5. Pojawi się również tryb fotograficzny i funkcja uruchomienia tytułu na ekranach ultrapanoramicznych (w formacie 21:9).

Do tego szereg nowości, które Director's Cut wprowadziło już na konsoli Sony, a więc między innymi nowe misje fabularne, dodatkowe przedmioty do przenoszenia towarów, strzelnica, rozszerzona walka i tryb wyścigów.

Zobacz także