Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dark Souls 3: The Ringed City - gameplay z ostatniego DLC

Cztery minuty akcji.

Bandai Namco przygotowało materiał wideo z The Ringed City, ostatniego DLC do Dark Souls 3. Otrzymujemy spojrzenie na rozgrywkę w rozszerzeniu, w tym na typy wrogów.

Całkiem uroczo

Uwaga na spoilery! Osoby starające się omijać jakiekolwiek detale na temat szykowanych atrakcji powinny natychmiast zawrócić, ponieważ już pierwsze 30 sekund zwiastuna ujawnia pewną niespodziankę, a dalej jest ich już całe mnóstwo.

Dodatek debiutuje 28 marca na PC, PS4 i Xbox One.

Miejsce akcji to tytułowe miasto Ringed City, gdzie zmierzymy się oczywiście z kolejnymi bossami i innymi przeciwnikami, spotkamy nowe postacie niezależne i skorzystamy z następnych elementów pancerza, broni czy czarów.

Gracze będą ścigać postać o imieniu Slave Knight Gael „dosłownie na koniec świata”, w poszukiwaniu „Dark Soul of Humanity”, czyli „mrocznej duszy człowieczeństwa". Zapowiada się na godne podsumowanie cenionej trylogii.

Powyższy gameplay rozpoczyna się od imponującego spojrzenia na Ringed City, lecz postać wkrótce spada kilka pięter niżej, by rozprawić się z kilkoma szkieletami i cieniami w - jak się wydaje - pozostałościach biblioteki.

Na zewnątrz czeka już przerażający anioł-snajper, z którym grający woli w ogóle nie wdawać się w potyczkę. Dalej jest jeszcze rycerz z dziurą w piersi, most pełen łuczników i jeden z bossów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze