Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Czy Sony pokazało właśnie Uncharted 5? Trailer wywołał spekulacje

Tajemnicza bohaterka.

Nowa reklama Sony - przygotowana w celu promowania PlayStation 5 - obejmuje krótki klip, który część graczy postrzega jako pierwsze spojrzenie na Uncharted 5.

Materiał wideo „Live from PS5” stylizowany jest na telewizyjne wiadomości, z wieściami na temat najgłośniejszych produkcji na PS5. Oglądamy God of War Ragnarok, Horizon, Gran Turismo czy nadchodzące Final Fantasy 16 - wszystko w formie relacji na żywo.

Jednego fragmentu nie da się jednak przypisać do żadnego tytułu, co może sugerować, że patrzymy na produkcję, której jeszcze oficjalnie nie zapowiedziano. Oglądamy młodą kobietą w jaskini, z pochodnią w ręce. Nieco później widać, jak zdmuchuje kurz z tajemniczego artefaktu.

Szef Naughty Dog - Neil Druckmann - zapewniał w ubiegłym tygodniu, że jego studio nie zamierza zajmować się już Uncharted. Jest to jednak bardzo ważna seria dla Sony i nie byłoby większym zaskoczeniem, gdyby japoński wydawca oddał obowiązki innej firmie deweloperskiej.

Z drugiej strony, w kwietniu ubiegłego roku rekruterka Christina-Marie Drake McBrearty pochwaliła się dołączeniem do zasłużonego studia, gdzie - jak wyjaśniała - zajmie się poszukiwaniem „talentów na każdym poziomie”, specjalizując się zwłaszcza w „budowaniu przyszłych zespołów nie tylko dla nowych tytułów, ale także dla dziedzictwa Uncharted”.

Kluczowe grafmenty w 0:42 oraz 0:47

Później - w grudniu - serwis The Leak podawał nieoficjalnie, że Uncharted zostanie zresetowane, ale właśnie przez inne studio deweloperskie.

Uwaga na spoilery z Uncharted 4 poniżej.

Zakończenie ostatniej odsłony pokazało, jak nastoletnia córka Nathana i Eleny - Cassie - odkrywa przedmioty, które rodzice nagromadzili przez lata. Jest więc możliwe, że to właśnie ona byłaby bohaterką kolejnej odsłony przygód, co wydaje się pasować do opisywanego klipu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze