Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 z futurystycznym odpowiednikiem Malucha

Mai Mai P126.

Model auta o nazwie Mai Mai z Cyberpunk 2077 zainspirowano Fiatem 126p, czyli popularnym Maluchem. Samochód mogliśmy zobaczyć w nowym zwiastunie gry CD Projekt Red, skupiającym się na motoryzacji.

Maluch przyszłości w pełnej krasie

Wygląd produkowanego przez fikcyjną firmę Makigai samochodu nie budzi może w pierwszej chwili skojarzeń z Maluchem, jednak część graczy doszukiwała się nawiązań już od momentu prezentacji aut z Night City. Wątpliwości rozwiewa serwis Grynieznane, który skontaktował się z CD Projekt Red. Studio potwierdza domysły.

Po pierwsze, tak jak w Fiacie 126p, silnik Mai Mai znajduje się z tyłu, co nie zdarza się zbyt często. Poza tym pełna nazwa cyberpunkowego modelu to Mikagai Mai Mai P126.

Mai Mai można zobaczyć w 1:03

Co ciekawe, Mai Mai różni się od Malucha nie tylko wyglądem, ale też liczbą miejsc. Do futurystycznego auta wsiądą tylko dwie osoby, a nie cztery.

Premiera Cyberpunk 2077 odbędzie się już za miesiąc, 19 listopada.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze