Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Żywot spokojnego człowieka

Dodatkowe zakończenie gry.

Jeśli ukończyliśmy główny wątek fabularny dodatku Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077 w taki sposób, aby zarówno Reed jak i Songbird przeżyli wydarzenia w Dogtown, to otrzymamy dostęp do nowego, specjalnego zakończenia gry. Na tej stronie wyjaśniamy, jak je odblokować - misja główna Żywot spokojnego człowieka.

Po otrzymaniu telefonu od Reeda, że chirurdzy FIA są gotowi do operacji możemy od razu zgodzić się na zabranie nas do kliniki lub odpowiedzieć, że musimy się zastanowić. Tak czy inaczej na AV-kę, która zabierze nas z Night City będziemy czekać na dachu nad sklepem Misty. Możemy się tam udać od razu lub w ramach wykonywania „właściwej” misji kończącej grę, czyli Komu bije dzwon.

Będąc już na górze i siedząc na fotelu, po prostu wybieramy dodatkową opcję dialogową „Zadzwoń do Reeda”. W międzyczasie możemy napisać wiadomość do Victora i naszego partnera lub partnerki, że przez jakiś czas będziemy poza miastem. Po przylocie maszyny możemy uścisnąć rękę agenta, dzięki czemu spełni dla nas później drobną przysługę.

Ze względu na dwa „aktywne jednocześnie” zakończenia, może się pojawić zabawny błąd graficzny z Johnnym

Siadamy wewnątrz pojazdu i rozmawiamy z agentami, a potem Johnnym. Silverhand poprosi nas, żebyśmy otworzyli drzwi do maszyny - mówimy o tym agentowi i przekonujemy go tym, że wcześniej uścisnęliśmy mu dłoń. Rozmawiamy z Johnnym o ostatnich wydarzeniach, po czym lekarz da nam zastrzyk i zaśniemy.

Po dłuższej cutscence obudzi nas Reed, który niestety przekaże złe wieści o efektach ubocznych operacji. Po wszystkim otwieramy telefon i możemy zadzwonić do wszystkich znajomych. Jak się okaże, jedynie Victor będzie chciał, żebyśmy do niego przyjechali. Po wszystkim podchodzimy do interkomu i wzywamy pielęgniarkę.

Pojawimy się z powrotem w Night City wieziony przez Delamaina. Podczas jazdy możemy z nim porozmawiać i posłuchać audycji radiowych o tym, jak świat zmienił się, kiedy byliśmy w śpiączce. Po dojechaniu na miejsce udajemy się do kliniki Victora. Zaczepi nas dwóch rzezimieszków. Wybieramy dowolną opcję dialogową i wchodzimy do kliniki. Rozmawiamy z ripperem i siadamy na fotelu.

Kontynuujemy rozmowę, dopóki nie pojawi się kolejna klientka. Opuszczamy klinikę i wracamy do taksówki. Ponownie zaczepi nas dwóch chuliganów - niezależnie od wybranej opcji i tak zostaniemy pobici. Znajdzie nas natomiast Misty, z którą rozmawiamy. Odprowadzamy kobietę do taksówki, po czym oglądamy scenkę końcową. Gratulacje! Ukończyliście wątek główny gry Cyberpunk 2077!

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Ku otchłani

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze