Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - wszystkie zakończenia

Wszystkie możliwe zakończenia dodatku.

Grając w dodatek Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077 możemy podjąć kilka decyzji, które znacznie wpłyną na to, jakie zakończenie otrzymamy oraz jak potoczą się losy konkretnych postaci. Na tej stronie wyjaśniamy różnice pomiędzy wszystkimi zakończeniami.

Największe znaczenie na przebieg fabuły dodatku ma wybór dokonany podczas rozbrajania matrycy neuralnej w zadaniu głównym Dzień próby. Jeśli podążaliśmy za planem Reeda i spróbujemy użyć na So Mi specjalnego lodołamacza, to kobieta dostanie ataku cyberpsychozy i ucieknie. W trakcie zamieszania spowodowanego zniszczeniem systemów komputerowych stadionu Alex zginie w walce z Hansenem, ale ostatecznie uda nam się ją pomścić, zabijając pułkownika własnoręcznie.

Pojawi się Reed, który ewakuuje nas z budynku. Podążając śladem Songbird odkrywamy, że nieprzytomną kobietę aresztował Max-Tac. Dokonujemy widowiskowego napadu na konwój komandosów, jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem i netrunnerka ponownie ucieka - tym razem do opuszczonej podziemnej placówki badawczej.

Tam, ukrywając się przed morderczym robotem, będziemy musieli ręcznie wyłączyć systemy działania obiektu i dotrzeć do poszukiwanej kobiety, zamkniętej w rdzeniu sterowania laboratorium. Przez chwilę trafimy do wspomnień Songbird, a podczas ostatniego spotkania ta poprosi nas, żebyśmy skrócili jej cierpienia i ją zabili.

Natomiast jeśli w tym samym momencie zdradzimy Reeda i pomożemy So Mi uciec ze stadionu, to Alex przeżyje, ale Reed wraz z siłami NUSA zaczną na nas polować. Netrunnerka będzie chciała, abyśmy przetransportowali ją do portu kosmicznego, dzięki czemu będzie mogła bezpiecznie uciec na stację kosmiczną będącą poza zasięgiem Myers i jej ludzi.

Jak można się domyśleć plan spala na panewce, a całość kończy się ogromną bitwą pomiędzy ochroną lotniska, żołnierzami NUSA i oczywiście nami. Ostatecznie udaje nam się przebić do platformy startowej, gdzie drogę zablokuje nam Reed, a Songbird wyjawi, że matryca neuralna może uratować tylko ją. Oszukani możemy oddać kobietę Reedowi lub zabić agenta i mimo wszystko pomóc kobiecie uciec.

Jak więc widać, obie ścieżki znacznie się od siebie różnią. W trakcie wykonywania zakończeń poszczególnych postaci możemy podjąć jeszcze kilka dalszych decyzji, takich jak przekazanie So Mi w ręce NUSA, zabicie jej lub pomoc w jej ucieczce. Należy pamiętać, że dodatkowe zakończenie gry Cyberpunk 2077 odblokujemy tylko wtedy, gdy Reed przeżyje, a Songbird trafi w ręce agentów.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze