Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - samochody z bronią: jak dostać pojazdy z działkiem i wyrzutnią rakiet

Jednostki bojowe.

Dodatek Widmo wolności do Cyberpunk 2077 wprowadza do gry między innymi pojazdy bojowe, czyli samochody wyposażone albo w działko, albo zestaw działko plus wyrzutnia rakiet. Takie jednostki stanowią jedną z najpotężniejszych broni dostepnych w grze.


Na tej stronie:


Jak kupić pojazd z bronią

Samochody z bronią kupuje się tak jak kupuje się inne pojazdy w Cyberpunk 2077. Udaj się do dowolnego komputera, wejdź na stronę Autofixer i szukaj samochodów, które mają ikonę działka lub działka i rakiet (1).

Niektóre tego typu pojazdy - tak jak i zresztą inne, „zwykłe” - mogą być zablokowane ikoną kłódki (2). Oznacza ona, że musisz wykonać więcej misji kurierskich rozsianych po mapie Dogtown. Niestety gra nie informuje, ilu takich misji musisz się jeszcze podjąć.

Po kupnie samochodu, pieniądze zostaną automatycznie pobrane z konta, a pojazd dodany do twojej kolekcji. Możesz już wyjść na zewnątrz i go przywołać.


Jak ukraść pojazd z bronią

Jeżeli nie chcesz wydawać pieniędzy, możesz też pojazd bojowy ukraść, jednak pamiętaj, że nie będziesz mógł go zapisać w kolekcji, czyli dodać do garażu.

Na kradzież uzbrojonego samochodu są dwie metody:

  • Rozpocznij pościg policyjny i zwiększ go do 4 gwiazdek. Na miejsce powinny przyjeżdżać oddziały w czarnych samochodach terenowych wyposażonych w działko i wyrzutnię rakiet. Poczekaj, aż oddział wysiądzie ze środka i ukradnij auto.
  • Po prostu rozglądaj się po Dogtown i szukaj takiego pojazdu - szczególnie w miejscach, gdzie pojawia się Barghest. Niektóre stoją nawet bez obstawy, więc ich kradzież będzie bułką z masłem.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze