Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Ostatnie tango w Night City: siedziba Arasaki, Mikoshi

Walki w wieży.

Po przygotowaniach w misji Zagraj to jeszcze raz, Rogue od razu zaczynacie atak na Arasakę. Na początku możesz tylko obserwować akcję, a kontrolę przejmiesz dopiero po tym, jak wasz statek się rozbije.

Gdy wstaniesz, idź kawałek za Rogue. Skradaj się. Poczekaj moment, aż strażnik (1) odwróci się plecami. Zajdź do od tyłu i wyeliminuj po cichu. To samo będziesz mógł zrobić z drugim.

Podążaj dalej za Rogue, gdy powie, że pora udać się po Waylanda. Dotrzecie na skałę, z której widać kolejnego wroga (2), którego najlepiej zdjąć po cichu. Kolejnym zajmie się Wayland, a trzecim Rogue.

Ponownie idź za Rogue, a wskaże ci dowódcę (3). Zabij go w dowolny sposób i zabierz kartę. Potem udajcie się do windy. Przed nią czeka już tylko dwóch wrogów - możesz do nich strzelać.

W windzie wybierz poziom Atrium (4). Po wyjściu z windy nastąpi dłuższa chwila spokoju. Idź za Rogue, nie zwracaj uwagi na drony na dole. Poczekaj, aż w końcu stanie przy barierce i w tym miejscu zeskocz na niższe piętro - dzięki specjalnym butom opadniesz bezpiecznie.

Będziecie tak opadać z piętra na piętro parę razy. Z windy na końcu wyjdą dwaj wrogowie - nie musisz już się skradać. Przeciwników nie przybędzie, jeśli zaczniecie strzelać. Po pokonaniu wrogów podejdź do następnego punktu skoku (5) i opadnij niżej.

Na pierwszym piętrze nie musisz zeskakiwać na parter. Najlepiej zignorować też wrogów na dole i pobiec do serwerowni oznaczonej ikoną misji. Tam zabij jednego wroga, użyj komputera (6), by otworzyć drzwi i wejdź do pomieszczenia obok, by podłączyć się do sieci.

Alt zajmie się teraz wszystkimi przeciwnikami. Nie musisz na razie z nikim walczyć. Po prostu idź z towarzyszami aż do windy i zjedźcie do stanowiska netrunnerskiego. Idź cały czas za Rogue i Waylandem. Dopiero gdy dotrzecie do bramy (7) za czerwonymi światłami, zacznie się walka z bossem.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - Adam Smasher

Po walce możesz zawrócić, by podnieść pistolet Rogue (8). Następnie jednak ruszaj w stronę Mikoshi, gdzie dojdziesz z pewnymi problemami.

Już przy serwerze podłącz się do panelu (9). Po krótkiej scenie przeniesiesz się do cyberprzestrzeni.

Zacznie się krótka misja Dezintegracja, która przebiega jednak inaczej w zależności od tego, z kim wykonywałeś atak na Arasakę, więc opisujemy ją tutaj. Na początku po prostu idź cały czas prosto, aż dotrzesz do stojącego tyłem do ciebie V. Przywitaj się z nim, potem usiądź przy stoliku i porozmawiajcie.

To tutaj podejmiesz ostateczny wybór po rozmowie z Alt. Możesz - grasz jako Johnny - albo odejść z Alt i oddać ciało V, albo samemu wrócić do Night City. Jeśli chcesz oddać ciało V, po rozmowie idź w stronę żółtego słupa danych (10). Gdy tam dotrzesz, zacznie się epilog. Możesz też w każdej chwili zmienić decyzję, pójść w drugą stronę i wejść do studni wyglądającej jak wanna. Nie zobaczysz wtedy epilogu.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Spójrz na miasto z góry: ostatnie zlecenie

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Zagraj to jeszcze raz, Rogue: Afterlife, przygotowania

Komentarze