Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - nowy zwiastun przybliża style i modę w Night City

Kicz i nie tylko.

W trakcie dzisiejszego pokazu Cyberpunk 2077 ujawniono nie tylko szczegóły o pojazdach, ale także opublikowano zwiastun skupiający się na modzie w Night City.

W futurystycznej metropolii dominują cztery główne style wizualne. Pierwszym jest kicz, który stawia na kolorowe włosy, świecące tatuaże i chrom, zaś wygląd przedkładany jest nad funkcjonalność.

Kolejną koncepcją jest cieszący się największą popularnością wśród biedoty entropizm - zakłada przetrwanie za wszelką cenę. Trzecim rodzajem mody jest neomilitaryzm, najczęściej stosowany przez przedstawicieli korporacji i wojska.

Ostatnim stylem jest neokicz, charakteryzujący najbogatszych mieszkańców Night City, w tym celebrytów i magnatów biznesu. Odwołuje się do korzeni kiczu, któremu nadaje „nowy, świeży wygląd”. Każdy rodzaj mody wyrażany jest zarówno w ubraniach, jak i wozach.

Cyberpunk 2077 trafi do sprzedaży 19 listopada.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze