Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Milko: zabić czy oszczędzić

Co zrobić z netrunnerem Voodoo Boys.

Podczas zabawy w dodatku Widmo Wolności do gry Cyberpunk 2077 otrzymamy od Mr. Handsa zlecenie zabicia Milko Alexisa - netrunnera gangu Voodoo Boys szantażującego klientkę fixera. Podczas misji okazuje się jednak, że możemy oszczędzić gangstera, aby pomów agentowi Netwatchu. Na tej stronie wyjaśniamy, czy lepiej jest zabić czy oszczędzić Milko.

Milko spotkamy podczas wykonywania kontraktu Nie czas żałować róż. Po dotarciu do pomieszczenia, w którym przebywa poszukiwany przestępca, spotkamy Alana. W tym momencie podejmujemy kluczową dla przebiegu zadania decyzję. Jeśli postanowimy wykonać kontrakt i zabijemy Alexisa, agent będzie na nas wściekły oraz zależnie od wybranych opcji dialogowych może nas zaatakować.

Przy jego ciele nie znajdziemy zbyt wielu przydatnych rzeczy poza kluczem do otwarcia wyjścia z pomieszczenia. Po opuszczeniu kryjówki Voodoo Boys otrzymamy od Handsa nagrodę w wysokości ośmiu tysięcy eurodolarów. Jeśli natomiast pójdziemy z Alanem na układ i pozwolimy mu dalej posługiwać się Milko, to po wyjściu z budynku i tak otrzymamy pełną zapłatę, a do tego otrzymamy informację, że Netwatch objął klientkę fixera programem ochrony świadków.

Co więcej, jakiś czas po wykonaniu misji Alan zadzwoni do nas i poprosi o spotkanie. To aktywuje bardzo krótkie zadanie poboczne, podczas którego Agent podziękuje nam za pomoc i przeleje nam dodatkowe osiem tysięcy eurodolarów. Tak więc jeśli zależy nam na dodatkowej gotówce, to bardziej opłaca się oszczędzić Milko.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze