Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: za mojego syna

Eliminacja Logana Garcia.

Za mojego syna to kontrakt typu neutralizacja w grze Cyberpunk 2077. W ramach tego zlecenia musisz znaleźć i zneutralizować jednego z członków Animalsów, Logana Garcię. Kontrakt ten rozgrywa się w tym samym miejscu, co zadanie poboczne Czempion Animalsów.

Udaj się do dzielnicy Santo Domingo (1), gdzie znajdziesz klub bokserski Animalsów. Do środka wejdziesz na kilka sposobów.

Możesz zagadać do strażnika (2) i spróbować go zastraszyć, do czego jednak wymagana jest odpowiednio wysoka budowa ciała. Możesz też go przekupić. Alternatywne wejście prowadzi przez dziurę w ścianie (3). Wdrap się po czerwonych kontenerach, a następnie wskocz przez dziurę do środka.

Uwaga - jeśli już wcześniej wykonałeś zadanie Czempion Animalsów, strażnik wpuści cię do środka bez żadnych problemów.

Gdy będziesz już w środku, skieruj się na górne piętro (4), gdzie czeka twój cel. Znajdujących się w środku wrogów możesz po prostu unikać lub jeśli wolisz neutralizować. Co więcej, jeśli wcześniej stoczysz walkę z Rhino w ramach zadania Czempion Animalsów, będziesz mógł się tutaj swobodnie poruszać - ale tylko na parterze budynku!

Dostań się do biura Logana Garcii (5) i go zneutralizuj. Najlepiej go chwycić i wyciągnąć z dala od okien, przy których stoi - unikniesz w ten sposób wykrycia. Pamiętaj, że otrzymasz dodatkową nagrodę za pozostawienie go przy życiu.

Niezależnie do twoich decyzji, podnieś jego zwłoki i wejdź do bocznego przejścia (6) przy jego biurze. Załatw znajdującego się tam strażnika, a następnie zbiegnij na dół (7) po schodach. Dzięki temu dotrzesz do awaryjnego wyjścia, którego nikt nie pilnuje.

Wyjdź na zewnątrz, zbliż się do samochodu oznaczonego na mini-mapie i umieść wewnątrz zwłoki. Po chwili ponownie połączy się z tobą Muamar Reyes i zakończy kontrakt, przelewając środki na konto.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze