Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Czempion Animalsów: walka z Rhino

Pojedynek na pieści z przypakowaną Rhino.

Czempion Animalsów to ostatnia walka z serii starć pięściarskich w Cyberpunk 2077 - po Czempionie Kabuki, Czempionie Arroyo i Czempionie Glen - która wchodzi w skład zadania pobocznego Do krwi. W jej trakcie zmierzysz się z potężną Rhino.

Uwaga- Rhino to kompletnie inna liga niż wrogowie, których spotkasz podczas innych walk pięściarskich. Zalecamy, byś rozwinął swoją postać do przynajmniej 30 poziomu doświadczenia, zanim się z nią zmierzysz. Warto także zainwestować we wszczepy, szczególnie te instalowane na rękach - znacząco podniosą obrażenia zadawane w walce wręcz.

Na pojedynek z Rhino udaj się do południowo-wschodniej (1) części mapy. Na miejscu znajdziesz Klub Animalsów, do którego jednak nie będziesz mieć swobodnego wejścia.

By dostać się do środka możesz wykorzystać rolety (2) zamontowane z boku budynku. Wystarczy się do nich zbliżyć i je zdjąć, a następnie przejść do wnętrza budynku. Możesz też podejść pod główne wejście i porozmawiać ze strażnikiem (3) - do wyboru będzie opcja przekupienia go (3800 Eurodolarów) bądź zastraszenia, jeśli posiadasz odpowiednie zdolności.

Gdy już dostaniesz się do środka, podejdź do Rhino (4) i rozpocznij z nią rozmowę. W przeciwieństwie do poprzednich walk, nie możesz tutaj obstawić ani gotówki ani żadnych przedmiotów - bijecie się „dla przyjemności”.

Starcie z Rhino (5) odbywa się na niewielkiej arenie, do której przeciwniczka zaprowadzi cię po rozmowie. W trakcie walki z nią musisz jak ognia unikać jej ciosów. Wyprowadzane przez przypakowaną kobietę razy są bardzo wolne, jednak zadają olbrzymie obrażenia - 2-3 ciosy położą twoją postać na ziemię.

Skup się więc niemal wyłącznie na unikaniu ciosów - bloków staraj się nie stosować. Wyprowadzaj szybkie kontry na 2-3 ciosy i ponownie wracaj do unikania. Takie podejście sprawi, że całe starcie trochę potrwa, ale dzięki niemu zminimalizujesz szansę otrzymywania obrażeń od twojej przeciwniczki.

Gdy Rhino padnie na ziemie poczekaj aż wstanie i rozpocznij z nią rozmowę. Nie otrzymasz żadnej nagrody pieniężnej - bo nie było zakładu - jednak będziesz mógł skorzystać z usług tutejszych handlarzy.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze