Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - kolejna duża aktualizacja pojawi się później niż planowano

Konsekwencja cyberataku na CD Projekt.

  • Aktualizacja 1.2 do Cyberpunk 2077 pojawi się w marcu
  • Twórcy nie byli w stanie dotrzymać pierwotnego terminu
  • Deweloperzy obiecują znaczne zmiany i poprawki

CD Projekt poinformował, że zaplanowana na luty duża aktualizacja do Cyberpunk 2077 ukaże się później - w połowie marca. Powodem jest między innymi włamanie na serwery firmy.

„Niedawny cyberatak na infrastrukturę IT naszego studia, jak również skala samej aktualizacji sprawiają, że będziemy potrzebowali nieco więcej czasu” - napisano w oświadczeniu, opublikowanym między innymi na Facebooku.

Deweloperzy podkreślili, że dołożyli „wszelkich starań”, by nowy patch pojawił się zgodnie z planem, ale dotrzymanie pierwotnych terminów okazało się niemożliwe. Obiecują jednak, że przygotowywane zmiany i ulepszenia są znaczne.

„W porównaniu do wydanych wcześniej łatek, wymiar poprawek i usprawnień, których wprowadzenie zaplanowaliśmy w ramach aktualizacji 1.2, jest znacznie większy. Jednocześnie chcemy, by efekt naszej pracy nad aktualizacją był przez Was w pełni odczuwalny” - czytamy.

„Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to informacja, na którą czekaliście. Chcemy jednak, aby aktualizacja, która ostatecznie trafi w Wasze ręce, zawierała wszystko, co zaplanowaliśmy. W miarę postępów będziemy przekazywać Wam kolejne informacje. Dziękujemy Wam za cierpliwość i wsparcie” - podsumowano.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze