Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 jednak bez personalizacji pojazdów i podróży metrem

Kolejne usunięte elementy.

Cyberpunk 2077 miał zaoferować możliwość podróży metrem, jednak taki rodzaj transportu nie trafi do finalnej wersji gry - pomimo że jest widoczny na materiałach promocyjnych. Twórcy zrezygnowali też z możliwości personalizacji pojazdów.

Informacja o metrze pochodzi od redakcji niemieckiego serwisu GameStar, która miała okazję porozmawiać z Milesem Tostem, czyli projektantem poziomów.

Grafika promocyjna ukazująca metro

Deweloper twierdzi, że początkowo bohater mógł podróżować metrem, płacąc za przejażdżkę. Teraz natomiast w okolicy wejścia do podziemi stoi terminal, który pozwala na skorzystanie z szybkiej podroży - za darmo. Droga, którą pokonuje V, nie jest jednak pokazana graczowi.

O braku customizacji pojazdów wspomniał natomiast główny projektant zadań Pawel Sasko w rozmowie z IGN. Gracz może co prawda znaleźć już spersonalizowane maszyny, ale sam nie ma szans przeprowadzić tuningu.

Bryka odpicowana. Ale nie przez gracza

To nie jedyne elementy Cyberpunk 2077, które twórcy zdecydowali się usunąć - w tym tygodniu pisaliśmy też o przypadku biegania po ścianach. Należy jednak zauważyć, że rezygnacja z części planowanych początkowo funkcji to naturalna faza projektowania gry.

Źródło: GameStar, IGN


Zobacz także nasze wrażenia z gry w Cyberpunk 2077 i gameplay z komentarzem Mateusza. Więcej o premierze Cyberpunk 2077 w tym artykule. Poznaj także wszystkie edycje gry i ceny w polskich sklepach.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze