Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 będzie jeszcze ładniejszy. Pomoże HD Reworked Project 2.0

Nowa wersja ogromnej modyfikacji.

HD Reworked Project, zwane też nieoficjalnym remasterem Cyberpunk 2077, doczeka się ulepszonej wersji 2.0. Nowe wydanie modyfikacji, która mocno upiększa grę na PC, zadebiutuje w październiku.

Halk Hogan - autor projektu - potwierdził, że kolejny pakiet usprawnień wartwy graficznej ukaże się niedługo po premierze dodatku Phantom Liberty, zaplanowanej na 26 września obecnego roku. Podstawowa wersja modyfikacja zadebiutowała w marcu, oferując gruntowne odświeżenie tekstur u większości elementów gry.

Warto dodać, że Hogan jest twórcą podobnej modyfikacji o nazwie The Witcher 3 HD Reworked Project. Nieoficjalny remaster Wiedźmina 3 został pobrany ponad 5 milionów razy i trafił nawet do next-genowej aktualizacji, wydanej w grudniu przez CD Projekt Red. Moder opublikował już pierwszy przedsmak przygotowanych atrakcji.

Oto jest, Cyberpunk 2077 HD Reworked Project 2.0, czyli nowa wersja przerabiająca wiele tekstur otoczenia, które nie zostały usprawnione w pierwotnej wersji, a także udoskonalająca wiele elementów z wersji 1.0” - pisze Hogan. „Wciąż pracuję nad ogólną poprawą jakości, ale tak - ta aktualizacja sprawi, że tekstury będą wyglądać jeszcze lepiej niż wcześniej”.

Poprzednie wydania modyfikacji były porządnie zoptymalizowane i nie powodowały dużych strat płynności, dlatego możemy podejrzewać, że i w tym przypadku będzie podobnie. Modder przypomniał przy okazji, że jednocześnie pracuje nad HD Reworked Project dla next-genowego Wiedźmina 3.

Na koniec warto wspomnieć, że wraz z premierą Phantom Liberty, do Cyberpunk 2077 trafi sporych rozmiarów aktualizacja 2.0. Darmowy patch zaoferuje m.in. przerobiony system policji oraz rozwoju postaci, a także bardziej przejrzysty inferfejs. Konkretny zestaw darmowych atrakcji potwierdzono wczoraj w oficjalnym wpisie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze