Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Crash Team Rumble nie dostanie już nowości. Koniec wsparcia po 8 miesiącach

Gra nie podbiła serc.

Crash Team Rumble nie podbiło świata. Produkcja dostanie w poniedziałek ostatnią aktualizację, po czym nie będzie już dalej wspierana - choć serwery pozostaną aktywne.

Tytuł studia Toys for Bob ukazał się 20 czerwca ubiegłego roku, więc aktualizowany był przez nieco ponad osiem miesięcy. Nietypowa, sieciowa platformówka z potyczkami „4 na 4” i postaciami ze słynnej serii ukazała się wyłącznie na konsolach: PS4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Ostatnia aktualizacja wprowadzi na stałe treści z wszystkich trzech przygotowanych sezonów. „Podstawowa gra nadal będzie dostępna i gracze otrzymają dostęp do darmowej przepustki sezonowej z 500 poziomami do odblokowania, obejmującej 104 nowe przedmioty” - czytamy w komunikacie, wyświetlanym po włączeniu tytułu.

Zobacz na YouTube

„To obejmuje wszystkie treści battle passów z sezonów 1-3, a także wszystkie nagrody z wydarzeń specjalnych” - dodano. W poniedziałek twórcy wyłączą też możliwość wykonywania zakupów z użyciem wirtualnej waluty, a posiadane na kontach zasoby zamienią się w automatyczne pomijanie poziomów przepustki sezonowej.

Produkcja Activision i studia Toys for Bob zebrała przyzwoite recenzje, ale - jak widać - nie porwała tłumów, które wolałyby zapewne bardziej klasyczną platformówkę w tej serii. Zamiast tego gra nastawiona jest właśnie na zabawę wieloosobową. Z pewnością nie pomagał też brak wersji PC.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Crash Team Rumble

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze