Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Counter-Strike 2 usuwa osiągnięcia z CS:GO. Gracze nie są zadowoleni

Zauważają, że zdobycie niektórych nie było proste.

Wraz z darmową aktualizacją Counter-Strike: Global Offensive do Counter-Strike 2, Valve zdecydowało się na dość niecodzienny krok, usuwając wszystkie osiągnięcia poprzednio dostępne w grze. Niektórzy gracze zdecydowanie nie są z tego powodu zadowoleni, ponieważ zdobycie „platyny” w grze było bardzo wymagające.

Jak informuje serwis The Gamer, na zniknięcie osiągnięć uwagę zwrócili między innymi internauci skupieni wokół działu Reddita poświęconemu Steamowi. Usunięcie poprzednich osiągnięć nie spotkało się z aprobatą fanów strzelanki. „W zeszłym roku w końcu w końcu zdobyłem wszystkie osiągnięcia w CS:GO, a teraz przepadły” - pisze internauta o pseudonimie MLG Skeletor.

Zaraz, co do cholery? Usunęli osiągnięcia? Strasznie się zdenerwowałem, zdobycie ich wymagało dużo pracy” - komentuje Mubi Merc. O ile większość z osiągnięć w CS:GO można było zdobyć „w międzyczasie” po prostu grając, tak niektóre wymagały sporych umiejętności albo wykonania bardzo specyficznej akcji, na przykład wygrania meczu w dość chaotycznym trybie Wyścig Zbrojeń bez umierania. Inne natomiast było przyznawane, jeśli wróg oślepiony rzuconym przez gracza granatem błyskowym zabił swojego kompana.

Does anyone know why did changed csgo to cs2 instead of making it a "new game"
byu/tstr80 inSteam

Niektórzy internauci zauważają, że być może usunięcie osiągnięć jest jedynie tymczasowe i zostaną przywrócone w przyszłości, ponieważ wiele z nich było przypisanych do danej mapy, na przykład wymagając rozegrania na niej konkretnej liczby rund, a na ten moment do CS 2 nie trafiły jeszcze wszystkie lokacje z poprzedniej wersji gry. Nie wiadomo też, czy w takim wypadku konieczne będzie ponowne ich zdobycie, czy też wykonane wcześniej wyzwania zostaną zaliczone automatycznie.

Na ten moment Counter-Strike 2 posiada teraz tylko jedno osiągnięcie - Nowy początek - chociaż na razie nie wiadomo, co trzeba zrobić, by je odblokować. Być może jest to wina jakiegoś błędu, ponieważ niektórzy gracze informują o zdobyciu go po przejściu samouczka, inni po uruchomieniu gry, a według jeszcze innych teorii potrzebne jest wygranie meczu w dowolnym trybie lub zabicie swojego pierwszego wroga.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Counter-Strike 2

PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze