Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Control: Ultimate Edition na Xbox One nie mieści się na jednej płycie

Brakujące pliki trzeba pobrać z internetu.

505 Games poinformowało, że Control: Ultimate Edition - zbiorcze wydanie gry - w pudełkowej wersji na Xbox One nie zmieści się na jednej płycie.

Na stronie pomocy technicznej przedstawiciele firmy wyjaśnili, że łączny rozmiar zestawu, który zawiera podstawową produkcję i wszystkie DLC, przekracza 50 GB, czyli jest większy niż pojemność pojedynczego nośnika.

Posiadacze Xbox One staną więc przed koniecznością pobrania brakujących plików z internetu, co wcześniej potwierdzili nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera. To oznacza, że przed rozpoczęciem zabawy wymagane będzie jednorazowe połączenie z siecią

505 Games podkreśliło jednocześnie, że problem nie dotyczy wersji PS4 - Control: Ultimate Edition na konsoli Sony mieści się na jednej płycie, dzięki odpowiedniej kompresji danych oraz „innym zmiennym”.

Zbiorcze wydanie najnowszej produkcji studia Remedy Entertainment wzbudziło kontrowersje, gdy okazało się, że darmowy upgrade na PS5 i Xbox Series X/S oferowany jest tylko nabywcom wspomnianego pakietu.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze